Del në ankand CV e Steve Jobs kur kërkonte punë! Ja çmimi marramendës - Bota Sot
Del në ankand CV e Steve Jobs kur kërkonte punë! Ja çmimi marramendës

Ndryshe

E enjte, 20 shtator 2018

Del në ankand CV e Steve Jobs kur kërkonte punë! Ja çmimi marramendës

Më: 4 mars 2018 Në ora: 21:08
Steve Jobs

Përpara se të themelohej kompania që me produktet e tija ka revolucionarizuar zakonet tona , Steve Jobs, ishte vetëm 18 vjeç, ai dërgonte Cv në kërkim të një vendi pune. Kërkesa për punë, u bë në vitin 1973, bashkë me një manual për Mac i firmosur, dhe një artikull të autografuar, janë në ankand RR Auction të Boston.

Përpara se të themelohej kompania që me produktet e tija ka revolucionarizuar zakonet tona , Steve Jobs, ishte vetëm 18 vjeç, ai dërgonte Cv në kërkim të një vendi pune. Kërkesa për punë, u bë në vitin 1973, bashkë me një manual për Mac i firmosur, dhe një artikull të autografuar, janë në ankand RR Auction të Boston.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test