Brahim (Bajram) Husaj - Bota Sot
Brahim (Bajram) Husaj

Perkujtime

E shtunë, 25 mars 2017

Brahim (Bajram) Husaj

Më: 16 shkurt 2017 Në ora: 00:13
Brahim (Bajram) Husaj

Sot u bënë 6 muaj pa Ty

Dhimbje e zbrazëti në zemrat tona, mallë e pikëllim të pashuar për mungesën tënde.

U largove nga kjo botë, por asnjëherë  nga jeta jonë.

I zbrazët është  vendi yt, por fjalët tua janë  kudo të  pranishme dhe do të  mbesin  gjithmonë.

Të  përkujtojnë  me mallë: Bashkëshortja , djemtë, vajzat, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test