Ardian D. Lasku - Bota Sot
Ardian D. Lasku

Perkujtime

E diel, 22 prill 2018

Ardian D. Lasku

Më: 20 mars 2017 Në ora: 00:28
Ardian D. Lasku

Sa të veshtira ishin këto 20 vite pa Ty.
Sa vështirë  qenka të shkruaj për Ty që kur u ndave nga mesi jonë Ardian. Ishe si engjëll , ike nga kjo jetë si engjëll edhe do të mbetesh gjithmonë për ne si engjëll. U ndave nga mesi jonë në moshë shumë të re kur i mbushe 14 pranvera, sa shpejtë ikën vitet pa Ty më i dashuri jonë, thojnë se koha shëron plagën por tek ne është e kundërta, dhimbja për Ty po rritet çdo ditë e çdo vitë më shumë.

Të përkujtojmë me mallë: Baba Deda, Nëna Kristina, Vëllezërit Luzi, Arbeni, Liridoni, Kunata Ida me fëmijët Ardiani që  e mban emrin tënd, Ardritjani, e Ardoniti, si dhe mbarë Familja Lasku nga Bordosana e Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test