Bajram Avdurrahman Krasniqi - Bota Sot
Bajram Avdurrahman Krasniqi

Perkujtime

E mërkurë, 25 prill 2018

Bajram Avdurrahman Krasniqi

Më: 17 korrik 2017 Në ora: 08:40
Bajram Avdurrahman Krasniqi

E kemi të vështirë humbjen tënde, por ja që jeta është e tillë dhe nuk mund të ndryshohet. 

Ky është një realitet i hidhur, por mbi të gjitha jemi krenar dhe mburremi që të patëm me tërë vyrtytet dhe epitetet e një njeriu të madh e të kompletuar siç ishit ju!

Gjatë viteve që jetove ishe shumë i dashur për familjen, le aq shumë miq e shoqëri, fjalë dhe vepra të mira që sot çdokund i takojmë, andaj emri  juaj nuk do të harrohet kurrë, emër i cili është trashëguar nga nipi Bajrami i vogël.

E përkujtojnë me mall: Bashkëshortja Hasimja, vajza Qëndresa me bashkëshortin dhe vajzën Annen, djemtë: Qendrimi me bashkëshorten Nitën dhe djalin Bajramin, si dhe Rilindi. Vëllezërit: Mustafa, Ferati, Dema, motrat: Ganimeti, Xufa, Kimeti, Mona, kunatat: Zyrafeti, Honomshahi, nipat, mbesat dhe mbarë familjarët nga Poçesta, Peja, Prishtina, Suedia dhe Amerika.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test