Adem (Maksut) Krasniqi - Bota Sot
Adem (Maksut) Krasniqi

Perkujtime

E hënë, 23 korrik 2018

Adem (Maksut) Krasniqi

Më: 12 gusht 2017 Në ora: 00:38
Adem (Maksut) Krasniqi

U bë një vit pa përqafimin tënd të ngrohtë Baba i dashur.

Me mallë të kujton : Vajza jote (E vogël ) Vezirja , Dhëndrri Dritoni, nipat Laurenti, Murseli dhe Leoni i vogël.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test