Hidaver (Veli) Krasniqi - Bota Sot
Hidaver (Veli) Krasniqi

Perkujtime

E hënë, 16 korrik 2018

Hidaver (Veli) Krasniqi

Më: 10 tetor 2017 Në ora: 00:15
Hidaver (Veli) Krasniqi

Me dashuri dhe mallë do ti ruajmë kujtimet për Ty Djali dhe vëllau ynë i dashur.

Ishim krenarë që të patëm.

Vdekja  herët të ndau nga Ne, por jo edhe nga zemrat tona.

Të përkujtojnë: Babai Jashari, Nëna Sanija, vëllezërit Ramizi, Fatmiri dhe Safeti.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test