Ajmone (Sutaj) Tafaj - Bota Sot
Ajmone (Sutaj) Tafaj

Perkujtime

E martë, 18 shtator 2018

Ajmone (Sutaj) Tafaj

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 00:33
Ajmone (Sutaj) Tafaj

Sot më  21.02.2018 bëhen Shtatë vite pa më të dashurën tonë.

Të pa besuara shtatë vite pa Ty që nuk je në mesin tonë.

Kurrë nuk do të largohesh nga zemrat tona.

E kujtojnë me mallë: Djemtë Bujari, Samihi, Rejat si dhe nipi Leoni që e deshti aq shumë, si dhe mbarë familja Tafaj, Isniq - Deçan.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test