Haskuka: Frikësohen t’i numërojnë votat me kusht - Bota Sot
Haskuka: Frikësohen t’i numërojnë votat me kusht

Prizreni

E hënë, 15 tetor 2018

Haskuka: Frikësohen t’i numërojnë votat me kusht

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 14:11
Mytaher Haskuka

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, i cili po prin në garën për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka ka shtruar pyetjen se pse nuk po lejohet numri i votave me kusht dhe si mund të bëhet rinumrimi pa e përfunduar numërimi.

“Thonin që votat me kusht do të përmbysin rezultatin e tash frigohen me numru votat me kusht”, ka shkruar ai në facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test