“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë - Bota Sot
“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

Shqipëria

E shtunë, 21 korrik 2018

“Bomba” e Kryemadhit: Shikoni këtë foto, Rama i rrethuar nga banditë

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 22:42
Foto e postuar nga Kryemadhi

Monika Kryemadhi ka denoncuar një rast në qytetin e Durrësit, ku kryeministri Edi Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako janë të rrethuar nga disa persona me precedent penal.

Sipas kryemadhit të gjithë këta persona janë me precedent penal dhe të kërkuar nga drejtësia.

“Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të hapur. Unë kam një front të hedhur në “Facebook” dhe i lutem regjisë ta publikojë. Mund ta dijë çfarë do Rama dhe Tahiri që shikohen të rrethuar me kriminelë” tha Kryemadhi.

Kryemadhi në facebook: Edi Rama me koalicionin e tij të krimit!
Këto janë pjesa e tepsisë dhe drejtuesit e timonit!”

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test