Prekëse: Humoristi ‘Lalushi’ bëhet me banesë, nuk i përmban lotët - Bota Sot
Prekëse: Humoristi ‘Lalushi’ bëhet me banesë, nuk i përmban lotët

Sociale

E hënë, 19 shkurt 2018

Prekëse: Humoristi ‘Lalushi’ bëhet me banesë, nuk i përmban lotët

Më: 13 tetor 2017 Në ora: 20:53
Ganimet Bytyqi

Bëhet fjalë për ish ushtarin e UÇK-së dhe humoristin Ganimet Bytyqi i njohur si “Lalushi”, i cili tashmë ka një kulm mbi kokë.

Humoristi është bërë me banesë të re kjo falë shoqatës bamirëse “Jetimat e Ballkanit”

“Sot linda për se treti herë, Zoti i shpërbleftë të gjithë ata që kanë kontribuar.”, ishin fjalët e tij pas momentit kur banesa ishte e tija tashmë.

Banesa është në Prishtinë, 65 metra katrorë e cila do të jetë vendstrehimi i ish-ushtarit të UÇK-së.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test