Tyson premton se do të jetë në Irlandë - Bota Sot
Tyson premton se do të jetë në Irlandë

Sporti

E martë, 30 gusht 2016

Tyson premton se do të jetë në Irlandë

Më: 9 tetor 2012 Në ora: 22:02

Mike Tyson qetëson fansat duke deklaruar se do të jetë i pranishëm në “Thomond Park” të mërkurën, pavarësisht një ndërhyrjeje kirurgjikale të kryer në mjekër ditët e fundit. Boksieri amerikan do të fluturjë drejt Irlandës për të marrë pjesë në një turne promocional. “Ju falënderoj të gjithë për shqetësimin e shprehur”, shkruan “Majku i Hekurt” në profiling e tij personal në Twitter.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test