Kosova U-17 me fanella të reja e simpatike, Faruk Shala krenar - Bota Sot
Kosova U-17 me fanella të reja e simpatike, Faruk Shala krenar

Hendboll

E enjte, 18 janar 2018

Kosova U-17 me fanella të reja e simpatike, Faruk Shala krenar

Nga: Kemajl Goca Më: 17 korrik 2017 Në ora: 11:08
Kosova U-17

Kombëtarja e Kosovës ka prezantuar fanellat e reja dhe simpatike para Kampionatit Evropian U-17 më hendboll. Një fotografi shumë e bukur dhe që e bën krenar trajnerin e kombëtares tonë, Faruk Shala.

Kosova synon të përgatitet sa më mirë dhe të lënë gjurmë të mirë. “Kosova ka një staf të mirë të trajnerëve dhe që vërtet po dëshmohen me punë. Prurjet e reja të trajnerëve kanë reflektuar dhe shihet një seriozitet e disiplinë në punë”, thotë një burim brenda kombëtares së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test