Bota Sot
ora 04:11lajmet aktuale E mërkurë, 31 gusht 2016
Aktuale
Video

Pamje nga shënimi i Ditës Ndërkombëtare për Persona të Zhdukur

Pamje nga shënimi i Ditës Ndërkombëtare për Persona të Zhdukur 30 08 2016 

Tubimi protestues perpara ambasades Kosoves kundra demarkacionit me Malin e Zi

Tubimi protestues perpara ambasades Kosoves në Tiranë kundra demarkacionit me Malin e Zi

Dy të plagosur te Parku i Qytetit

Dy persona janë plagosur pas një gjuajtje me armë që ka ndodhur para pak minutash tek Parku i Qytetit në...

Belluscio: Arbërishten e flasim edhe në shtëpi

“Fakti që nuk jetojmë në fshat bënë që mos ta flasim shumë shqipen, arbërishten në...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test