Kush më kë do të takohet në elitën e volejbollit të Kosovës? - Bota Sot
Kush më kë do të takohet në elitën e volejbollit të Kosovës?

Volejboll

E martë, 25 shtator 2018

Kush më kë do të takohet në elitën e volejbollit të Kosovës?

Më: 19 shtator 2017 Në ora: 19:24
Pamje nga një ndeshje

Në lokalet e Federatës së Volejbollit të Kosovës është hedhur shorti për Kampionatin e ri 2017/18, për të gjitha ligat. E veçantë e këtij kampionati pa dyshim është paraqitja e një numri të skuadrave të reja, si dhe ri-aktivizimi i disa skuadrave që më herët me sukses kanë marrë pjesë në garat kombëtare.

Me 7-8 tetor, meshkujt - takohen

Peja-Prishtina Volley

Shpella-Vushtrria

Drenica R&R-AS Vushtrrria

Theranda-Luboteni

Me 7-8 tetor, femrat -  takohen

Skenderaj-Drenasi

Prishtina Volley-Trepça

Kastrioti-Drita

Ferizaj-Gryka

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test