Bota Sot
ora 07:29lajmet aktuale E premte, 22 shkurt 2019
Aktuale
Bota
Video

Abe: Shpresoj që raportet në mes Kosovës dhe Japonisë të rriten shpejt

“Pemët e qershisë njihen për rritjen e tyre të shpejtë...

Ahmeti: Ideja për korrigjimin, kërkesë e Serbisë

“Mendoj se është e qartë se është kërkesë e Serbisë por...

Pacolli: Nuk prishet puna me SHBA - në

“Kjo është një ditë e bukur rreth mbjelljes së qershive japoneze dhe mikes tonë të madhe...

Pacolli: Japonia e ka ndihmuar Kosovën në të gjitha fushat

“Sot patëm nderin që të mbjellim qershitë sakura, një qershi...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test