Deputetja Bytyçi-Kurtit: Kryeministër, mos e lësho bajrakun!

Aktuale

Deputetja Bytyçi-Kurtit: Kryeministër, mos e lësho bajrakun!

Nga: A.SH Më: 31 janar 2023 Në ora: 11:49
Albin Kurti

Sot po mbahet takimi mes ambasadorit amerikan me pjesëtartë të shoqërisë civile, zyrtarë qeveritarë, liderë të partive politike dhe diplomatë lidhur me Asociacionin e komunave me shumicë serbe.

Deputetja e AAK-së, Albana Bytyçi iu ka drejtuar kryemsintrit Albin Kurti, që mos ta lëshojë bajrakun.

“KRYEMINISTËR, mos e lësho BAJRAKUN!”, shkruan ajo.

Kujtojmë, se këtë takim kryeministri Kurti nuk e ka komentuar, kures presidentja Osmani ka thënë se “gjithçka që ka të bëjë me Amerikën është e mirë”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat