Shpërthim në Mal të Zi, një i vdekur

Evropë

Shpërthim në Mal të Zi, një i vdekur

Më: 17 janar 2022 Në ora: 11:56
Foto ilustrim

Një person ka humbur jetën nga shpërthimi i një automjeti në rrugën Partizanski put në Podgoricë, raportojnë mediat lokale.

Këtë e kanë konfirmuar për “Vijesti” nga Administrata e Policisë.

 Institucioni i sigurisë nuk bëri të ditur identitetin e personit që humbi jetën.

Shpërthimi ndodhi rreth orës 10.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat