Bora e madhe bllokon rrugët në këtë vend

Evropë

Bora e madhe bllokon rrugët në këtë vend

Më: 23 janar 2022 Në ora: 14:39
Krime

Reshtjet e mëdha të borës ka bërë që të shkaktohen bllokime në rrugët e disa zonave në Krime.

Videoja e transmetuar nga televizioni shtetëror rus tregoi efektet e reshjeve të borës në të gjithë rajonin.

Aty tregohet se për këtë shkak ka pasur edhe aksidente, shkruan Associated Press.

Temperaturat mesatare në Krime janë 0 gradë Celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat