Tërmet në Bosnje

Evropë

Tërmet në Bosnje

Më: 27 prill 2022 Në ora: 00:00
Ilustrim

Një tërmet para pak minutash ka goditur Bosnjën.

Sipas Qendrës Evropiane për Monitorimin e Tërmeteve, goditja ishte e fuqisë 3.9 shkallë.

Epiqendra ishte afër qytetit të Bilecës.

Image
Tërmet në Bosnje

Thellësia ishte 2 kilometra.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat