E enjte, 19 maj 2022
  • Protesta e dhunshme

    Dhunë, gaz lotsjellës, hedhje uji dhe shoqërime në polici. Kjo e ka shoqëruar protestën e sotme të thirrur nga Sali Berisha te selia e Partisë Demokratike. Fotografia e publikuar nga mediat shqiptare./BS