E enjte, 07 korrik 2022
  • Tri forca në një foto

    Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, ka publikuar një fotografi ku shihen Forcat Ajrore, Forcat Speciale dhe Forcat Detaje. “Tre forca në një foto; helikopteri i Forcës Ajrore duke ndihmuar forcat speciale të zbarkojnë në një nga anijet e Forcës Detare”, ka shkruar ai./BS/