E hënë, 08 gusht 2022
  • Yoga në zemër të liqenit të Farkës

    Pamje fantastike e disa të rinjve që ushtrojnë SUP Yoga në zemër të liqenit të Farkës, mes peizazhit të kodrave të Tiranës dhe malit të Dajtit! Fotografia e publikuar nga kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj./BS