E premte, 07 tetor 2022
  • Martesa në luftë

    Ukrainasit po martohen në një numër rekord, ndërsa pushtimi rus zvarritet dhe shumë nga ta ndihen më të vendosur se kurrë për të festuar për dashurinë dhe jetën. Fotografia e publikuar nga REL./BS