E shtunë, 04 shkurt 2023
  • Festa e shqipeve

    Dy futbollistët nga Kosova Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka, që luajnë për kombëtaren zvicerane, duke festuar në ndeshjen kundër Serbisë. Zvicra eliminoi mbrëmë Serbinë nga Kupa e Botës, që po mbahet në Katar./BS