E enjte, 13 qershor 2024
  • Marsejë, Francë

    Fishekzjarret shpërthejnë pasi barku francez i shekullit të 19-të Belem mbërriti në Vieux-Port gjatë ceremonisë së Flakës Olimpike përpara Lojërave Olimpike dhe Paraolimpike Paris 2024 në Marsejë Fotografia: Christophe Simon