Zhbllokohet rezultati mes Realit dhe Al Ahlyt

Futboll

Zhbllokohet rezultati mes Realit dhe Al Ahlyt

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 20:48
Foto ilustrim

Tre minuta pa përfunduar koha e rregullt e pjesës së parë dhe është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Moulay Abdallah”.

Real Madridi ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen kundër skuadrës së Al Ahlyt.

Ndejshje e vlefshme kjo për gjysmëfinalen e Kupës së Botës për klube.

Ishte Vinicius Junior ai i cili kaloi Realin në epërsi prej 1:0 në minutën e 42’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat