Sevilla zhbllokon sfidën!

Futboll

Sevilla zhbllokon sfidën!

Më: 29 nëntor 2023 Në ora: 19:14
Sevilla

Sevilla zhbllokon sfidën!

Spanjollët në avantazh ndaj PSV-së

Sevilla ka arritur të gjejë golin e avantazhit ndaj PSV-së.

Në minutën e 24’, Rakitiq ka ekzekutuar një goditje të lirë dhe e ka dërguar topin te Sergio Ramos, ku ish-mbrojtësi i Real Madrid nuk ka gabuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat