Tifozët e Tiranës i vënë flakën shallit të Partizanit!

Futboll

Tifozët e Tiranës i vënë flakën shallit të Partizanit!

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 19:38
Tifozët e Tiranës i vënë flakën shallit

Tifozët e Tiranës i vënë flakën shallit të Partizanit!

Derbi do të jetë i ndezur në fushën e lojës, por padyshim edhe në tribuna, ku dy tifozeritë nuk kursehen ndaj njëra-tjetrës.

“Lufta” ka nisur që para fillimit të sfidës në “Air Albania”, me atmosferën e ndezur me koret dhe thirrjet e tifozëve të të dy ekipeve.

Ultrasit e Tiranës, pak minuta para fillimit të duelit kanë hapur një shall të rivalëve të Partizanit dhe më pas i kanë vënë flakën atij në mënyrë demonstrative.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat