E konfirmojnë nga Spanja, Mbappe te Real Madrid!

Futboll

E konfirmojnë nga Spanja, Mbappe te Real Madrid!

Më: 28 maj 2024 Në ora: 19:07
Mbappe

E konfirmojnë nga Spanja, Mbappe te Real Madrid!

Nuk ka më dyshime se Mbappe do të jetë një lojtar i Real Madrid.

E vetmja gjë që mungon është njoftimi zyrtar nga klubi spanjoll, i cili do të vijë pas finales së Champions League.

Talenti francez, në pritje të transferimit të tij përfundimtar, ka gjetur një shtëpi. Siç raporton “OkDiario”, ish-lojtari i PSG-së bleu vilën që i përkiste Gareth Bale për 11 milionë euro.

Vila ndodhet në periferinë perëndimore të kryeqytetit spanjoll, e cila shtrihet në një sipërfaqe prej 1200 metrash katrorë e cila përfshin gjithashtu një fushë të vogël golfi dhe një parking të mbuluar me gjashtë vende parkimi. Rezidenca luksoze ka 11 banjo, tetë dhoma gjumi dhe një dhomë kinemaja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat