​Ngjarjet e datës 9 gusht

Kosova

​Ngjarjet e datës 9 gusht

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 00:04
Foto ilustrim

Zëvendëskryeministrja për Çështje të Pakicave dhe të Drejtat e Njeriut, Emilia Rexhepi, mban takimin me temën “Arsimi i komuniteteve jo shumicë në Republikën e Kosovës”.

(Ndërtesa e Qeverisë, ora 12:00)

Lëvizja FOL publikon gjetjet nga monitorimi i realizimit të Planit Vjetor të Punës së Qeverisë për periudhën janar- qershor 2022.

(Zyrat e Lëvizjes FOL, Prishtinë, ora 11:00)  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat