​Ngjarjet e datës 1 tetor

Kosova

​Ngjarjet e datës 1 tetor

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 00:07
Foto ilustrim

Mbahet Kuvendi Statutar i Federatës së Basketbollit të Kosovës (FBK).

(Hotel “Garden”, Prishtinë, ora 11:00)

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, bashkëbisedon me qytetarët e Pejës.

(Hotel “Dukagjini”, Pejë, ora 12:00)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat