Çka do të ndodhë nesër në Kosovë?

Kosova

Çka do të ndodhë nesër në Kosovë?

Më: 17 mars 2023 Në ora: 23:57
Foto ilustrim

Ngjarjet e datës 18 mars:

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq do të mbajnë takimin e radhës në kuadër të dialogut mes dy vendeve. (Ohër, ora 10:00)

Mbahet trajnim mbi praktikat profesionale të përdorimit të platformës së E-Prokurimi. (Golden Hotel, ora 09:30)

Baleti Kombëtar i Kosovës do të mbajë konferencë për media, para premierës së baletit “TIME”, me koreografi nga Taulant Shehu. (Amfiteatri i Pallatit të Rinisë, ora 13:00)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat