Edhe sot temperatura pranverore

Kosova

Edhe sot temperatura pranverore

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 07:20
Foto ilustrim

Gjatë kësaj jave në vendin tonë pritet të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe intervale me diell.

Mot me diell pritet të mbajë të hënën dhe të enjten, kurse të martën dhe të mërkurën priten riga lokale të shiut.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, me shpejtësi prej 5-22 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 1°C, ndërsa ato maksimale prej 11 deri në 14°C.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat