Ngjarjet për ditën e nesërme

Kosova

Ngjarjet për ditën e nesërme

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 22:12
Ilustrim

Ngjarjet për ditën e nesërme

Komuna e Rahovecit organizon mbledhje komemorative në nderim të jetës dhe veprës së ish-kryetarit, Qazim Qeska.

(Salla e Kuvendit Komunal, ora 11:00)

Vijon...

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat