Kapet “mat” Lulzim Basha

Shqipëria

Kapet “mat” Lulzim Basha

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 15:07
Sali Berisha, Lulzim Basha

Dita e Rinisë e ka gjetur Partinë Demokratike të përçarë në dy kampe

Basha ditën e sotme zhvilloi një ceremoni përkujtimore, kurse Sali Berisha bëri homazhe në monumentin e Azem Hajdarit.

Por Lulzim Basha është kapur “mat”, pasi mesa duket e ka mendjen tek Sali Berisha.

Image
Facebook

Ai është shfaqur duke ndjekur fjalimin e ish-kryeministrit Berisha në “Facebook”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat