​Fotografia e Putinit në zyrën e ish-kryetarit të Zveçanit

Aktuale

​Fotografia e Putinit në zyrën e ish-kryetarit të Zveçanit

Më: 27 maj 2023 Në ora: 20:32
Foto nga vendi i ngjarjes

Fotografia e presidentit të Rusisë, Vladimir Putin është gjetur e varur në murin e zyrës së ish-kryetarit të Zveçanit, Dragisha Milloviq.

Media ka siguruar fotografinë ku shihet xhami i thyer i kornizës në të cilën ndodhet fotografia e Putinit.

Nuk dihet sesi është thyer e njëjta dhe as nëse do të vazhdojë të qëndrojë në zyrat e kryetarit të ri, Ilir Peci, sidomos pas luftës pushtuese të Rusisë në Ukrainë.

Kujtojmë se Komuna e Zveçanit në vitin 2011 e pati shpallur Putinin, qytetar nderi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat