E diel, 16 maj 2021
  • Kryeministri, presidentja dhe kryeparlamentari i Kosovës

    Kryeministri Albin Kurti, Presidentja Vjosa Osmani dhe Kryeparlamentari i Republikës së Kosovës Glauk Konjufca. Fotografia e publikuar nga kryeministri Kurti në Facebook./BS