Turpi i futbollit të Kosovës 

Futboll

Turpi i futbollit të Kosovës 

Nga: K. G. Më: 28 maj 2023 Në ora: 17:25
Pamje nga ndeshja Trepça

Turp, turp, turp për futbollin e Kosovës.

Sot futbollin e mbuloi turpi.

Pak ka rëndësi rezultati mes Ferizajt dhe Dukagjinit e Trepçës ‘89 e Prishtinës.

Kësi cirku moti nuk është pa, zhagitje të lojës në Ferizaj e në Mitrovicë

Marre iu koftë! 

Ky është turpi më i madh, kështu nuk i ka hije futbollit.

Prishtina, Ferizaj, Trepça ’89 dhe Dukagjini, sot u bëtë gazi i botës. Turp, turp, turp!!!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat