Trepça ’89 bie nga elita

Futboll

Trepça ’89 bie nga elita

Më: 28 maj 2023 Në ora: 17:26
Pamje nga ndeshja

Trepça ’89 e Mitrovicës bie nga elita e futbollit të Kosovës. 

Mitrovicasit ka shënuar fitore me rezultat 2:1 me Prishtinën, në takimin e javës së 36-të.

Trepça ’89 ka përfunduar në vend të nëntë me 40 pikë të mbledhura dhe do të garojë në Ligën e Parë të Kosovës në edicionin 2023-2024.

Prishtina mbetet e pesta në renditje me 48 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat