Ndeshja e fundit me Tiranën

Futboll

Ndeshja e fundit me Tiranën

Më: 1 qershor 2023 Në ora: 14:51
Tirana

Te Tirana kanë nisur largimet. Disa lojtarë sot kanë ndeshjene fundit me bardheblutë. Kristijan Toshevski do të jetë njëriprej tyre. Finalja e Kupës është e fundit me bardheblutë pastri sezoneve me Tiranën.

E njëjta gjë edhe për Zhozelin Behiratçen. Edhe ai do të largohet, ashtu si Visar Bekaj.

Të trekanë zbrazur dollapët në Skënder Halili.

Gjithsesi, ata nukjanë të vetmit. Në lojë për rinovim janë Aleksi, Lulaj, Gjumsi,Hila, Lika dhe disa lojtarë të tjerë për të cilët do të diskutohet në fund të sezonit. Florent Hasani mund të shitet në njëskuadër më të fortë.

Shkurt, te Tirana do të ketë një revolucion nga fillimi në fund për ndeshjet e Europës dhe sezonin eri futbollistik. Bardheblutë luajnë në Europa Konferencë Ligëkëtë sezon, sido që të shkojë në finalen e Kupës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat