​Rikthehet futbolli vendor

Futboll

​Rikthehet futbolli vendor

Më: 2 shkurt 2024 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Pas periudhës së pushimit dimëror, klubet e futbollit në Kosovë i rikthehen garave këtë fundjavë, me ndeshjet e fazës së 1/8 së finales së Kupës së Kosovës.

Katër ndeshje do të zhvillohen të shtunën, derisa katër ndeshje tjera luhen të dielën, e të cilat pritet të sjellin emocione dhe rivalitet.

Këto janë duelet që zhvillohen të shtunën dhe të dielën:

E shtunë:

Feronikeli-Malisheva

Gjilani-Prishtina

Suhareka-Prishtina e Re

Vjosa- 2Korriku

E diel:

Drita-Rilindja

Dukagjini-Dinamo Ferizaj

Ballkani-Vëllaznimi

Trepça ’89-Llapi

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat