Të fundosurit ndahen në paqe

Futboll

Të fundosurit ndahen në paqe

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 15:00
Liria

Ballafaqimi mes Lirisë dhe Fushë Kosovës ka përfunduar baras (0:0).

Ndeshja është zhvilluar në stadiumin “Përparim Thaçi” në Prizren. 

Barazimi nuk i shkon përshtati as Lirisë dhe as Fushë Kosovës.

Florent Hajdari i Fushë Kosovës dështoi nga penalltia në minutën e 85-të. 

Të fundosurit ndahen në paqe.

Liria është në fund me 10 pikë e Fushë Kosova në pozitën e nëntë me 12 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat