Bayerni nuk e largon Musialan

Futboll

Bayerni nuk e largon Musialan

Më: 19 prill 2024 Në ora: 17:32
Jamal Musiala.

Klubet nga Premier League dhe ato spanjolle janë duke e monitoruar yllin e Bayern Munichut, Jamal Musiala.

Megjithatë, bavarezët e konsiderojnë Musialan të paprekshëm dhe ata do t’i ofrojnë një kontratë të bujshme për të qëndruar në klub.

Propozimi i marrëveshjes së re do të dorëzohet së shpejti me rritje të madhe të pagës dhe gjithashtu bonuse shtesë.

Vendimi përfundimtar është në dorën e Musialas, i cili ka kontratë deri në qershor të vitit

Bayern dëshiron ta bëjë Jamalin një nga fytyrat kryesore të projektit të tyre aktual dhe të ardhshëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat