Gostivari barazon me ekipin nga Strumica

Futboll

Gostivari barazon me ekipin nga Strumica

Nga: K.G. Më: 21 prill 2024 Në ora: 18:01
Pamje nga ndeshja

Skuadra shqiptare Gostivari ka lëshuar fitoren nga dora në fund. 

Gostivari ndali një pikë në konak të vetin, duke barazuar me rezultat 1:1 me Brera Strumicën.

Futbollisti Lanre Kehinde shënoi në minutën e 58-të dhe udhëtuesit barazuan në minutën e fundit me golin e Trajkov. 

Pas javës së 28-të në Kampionatin e Maqedonisë së Veriut, Gostivari përforcon vendin e gjashtë me 37 pikë dhe Brera renditet në të shtatin me 34 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat