Klubi i Tiranës është ende i pavendosur

Futboll

Klubi i Tiranës është ende i pavendosur

Më: 30 maj 2024 Në ora: 18:45
Tirana

Tirana vazhdon të mendojë për trajnerin e ri.

Ashtu siç paralajmëroi “Panorama Sport”, klubi këtë javë pritet të konfirmojë trajnerin e ri që do të drejtojë bardheblutë.

Presidenti Refik Halili dhe stafi i tij do të vendosin se cili do të jetë ai që do të marrë përgjegjësinë për të ribërë ekipin, që mendohet të nisë punën në javën e parë të qershorit. Emra ka sa të duash, por alternativat sa vinë e ngushtohen.

Së fundmi, tri emra të tjerë dalin në skenë për Tiranën. Më saktë janë trajnerët e mundshëm që mund të drejtojnë bardheblutë.

Përsa i përket Ilir Dajës, nëse ndërron ambient, gjasat janë të mos afrohet te Tirana.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat