O cub, kusar....

Opinione

O cub, kusar....

Nga: Petrit Dibrani Më: 13 qershor 2022 Në ora: 20:10
Petrit Dibrani

Të pafytyrë, a jeni nxirë?!

O të shkretë, injorant gënjeshtar, demagog me shumë fytyra.

O hamshor...., e di që jeni ngopur nga ushqimi i tepruar, prej buxhetit të përbashkët të qytetarëve.

T’gjithë ju që i keni nga dy - (2) milion euro, apo edhe më shumë, që i keni krijuar mbi gjakun e derdhur të të vrarërve, të dëshmorëve të kombit, të invalidëve të luftës - VETERANËVE të VËRTET dhe nga buxheti i keqpërdorur i qytetarëve.....

Ushtria Çlirimtare e Kosovës është dhe do mbetet, përjetësisht:

“Simbol Kombëtar Shqiptar”.

E di shumë mirë se ju nuk ndaleni, jeni edukuar në këtë mënyrë, që të jetoni nga mashtrimet e votuesve tuaj, që ç’doher përkuleni dhe përkujtoni të vrarët për Liri, vetëm për pushtet dhe kurrë deri tani për qytetar dhe SHTET!

 Ju jeni, një pakicë e gërditshme dhe mashtruese gënjeshtarësh, karshi një shumice të ndarë, t’cilët disa janë të punësuar dhe shumë të papunë dhe nga gjendja e rëndë të dërrmuar.

Shihni ngritjen e çmimeve o CUB - KUSAR dhe mos mendoni se ne t’gjithë jemi BUDALL!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat