Nuredin Lushtaku, je turpi i UÇK-së!

Opinione

Nuredin Lushtaku, je turpi i UÇK-së!

Nga: Osman Ferizi Më: 4 korrik 2022 Në ora: 16:46
Nuredin Lushtaku

Dashnori i Jelenës- Jeca, nëna e kriminelit Llazarit- Buce… 10-vite ka qenë e punësuar në Komunë në pjesën veriore nga ky “Patriot”…

Ku jeni ju “Veteranet e vërtetë” që nuk protestoni në mbrojtje të dhunimit të Policeve të Kosovës nga një ish “Komandant” pa beteja si N. Lushtaku, në kishim për 20-vite Shtet të “Kapove” të krimit, vrasjeve politike, kapjes së Shtetit, hajnisë, zhvatjes, kurvllëkut, ju jeni të MALLKUAR që dhunoni rendin dhe ligjin, kush do i burgoste Kapot e krimit pos Gjykatës Speciale të Hagës, ku jeni ju Prokuror të shitur e pa dinjitet!

Heshtni…

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat