5 Filmat e Krishtlindjeve: çiftet më romantike për t’u parë maratonë

Filma

5 Filmat e Krishtlindjeve: çiftet më romantike për t’u parë maratonë

Më: 25 dhjetor 2020 Në ora: 10:48
A Prince for Christmas

Përfundimi i lumtur i festave është edhe më i ëmbël. Kjo “dhe ata jetuan të lumtur përgjithmonë” që ngroh zemrën dhe krijojnë Krishtlindje magjike. Edhe në kohë krize shëndetësore, kur ka pak dritë shprese.

Nga ana tjetër, këto komedi vazhdojnë të punojnë me magjinë e tyre dhe ne dashurohemi me çiftet protagoniste përsëri dhe përsëri, si herën e parë. Falë platformave të transmetimit, ato më në fund janë të gjitha të disponueshme për maratonat pa ndërprerje midis filmave.

1. Bridget Jones’s Diary

2. Love Actually

3. Snow in the heart

4. The truth is, he doesn’t like you enough

5. A Prince for Christmas

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat