Filmat romantikë që duhet t’i shihni këtë Shën Valentin

Filma

Filmat romantikë që duhet t’i shihni këtë Shën Valentin

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 18:39
Foto ilustrim

Ky Shën Valentin padiskutim që do të jetë ndryshe nga vitet e tjera,

Ndërsa datat e darkave romantike në restorantet lokale zëvendësohen me ushqime të gatuara në shtëpi dhe netë komode, më poshtë keni disa nga filmat më të mirë dhe më të përshtatshëm për tu parë ditën e Shën Valentinit.

New in Town (2009)

Dance with Me (1998)

Obsessed (2009)

My Girl (1991)

Baggage Claim (2013)

Little Italy (2018) 

Across the Universe (2007)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat