Publikohen 15 minutat e episodit të parë të “La Casa de Papel 5”

Filma

Publikohen 15 minutat e episodit të parë të “La Casa de Papel 5”

Më: 2 shtator 2021 Në ora: 22:13
“La Casa de Papel 5”

Nesër (3 shtator 2021) do të publikohet në Netflix pjesa e 5-të e serialit “La Casa de Papel”.

Por, pak orë para lansimit në këtë platformë ka rrjedhur një video 15 minutëshe e episodit të parë të këtij seriali.

Video e publikuar në Youtube nuk është pirateri

Por është bërë nga vetë produksioni, si një parapërgatitje për një sezon shpërthyer të serialit.

Më poshtë keni videon:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat